okusanseversin.org Ailesine Katılman İçin Aşırı Geçerli Sebepler!

okusanseversin.org Ailesine Katılman İçin Aşırı Geçerli Sebepler!
Okusanseversin ailesine kitapların, yüreğin, fikirlerin ile her zaman katılabileceğini söyleyerek yazıma başlamak istiyorum. Okusan Seversin’e neden katılmalısın? Bu platform sana neler kazandırır? İşte okusanseversin ailesinin, güzel yürekli bir okurseverde vucüt bulacak faydaları;
1.Senin için çok kıymetli olan kitaplarını sokaklarda, vapurlarda, duraklarda ve parklarda özgür bırakmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum. Buna rağmen, bu kitabı kimin bulacağını, bulduğunda nasıl bir sevinç yaşayacağını düşünerek bize katılmanı tavsiye ediyorum. Bu proje, kişisel gelişimine ve ruhsal dünyana ferah bir kapı açacak.
2. Paranın geçmediği nadir platformlardan biri okusanseversin.org!
Ailemize katılarak beklentisiz iyilik, karşılıksız sevgi, paylaşmak gibi değerlerin para ile değil; yalnızca yüce gönül ile oluştuğunu görecek, iyiliğe olan inancının arttığına şahit olacaksın.
3. Sokakta özgür bıraktığın bir kitap; başka bir kimsenin okumak isteyip çeşitli sebepler ile alamadığı ve yahut ulaşamadığı bir kitap olabilir. Düşünsene kitap okumayı ve kitap almayı lüks olarak görmek zorunda kalmış bir okurseverin gönlüne kitap bırakmış olacaksın. Bu mutluluğun tarifi olduğunu pek sanmıyorum.
4. Hediye etmenin en içten göstergesi olan bu karşılıksız uygulamayı, hiç tanımadığın insanlara bulaştırabilir; hatta kitap okuma alışkanlığını çevrene yayabilirsin.
5. Günümüzde paylaşmayı unutmaya yüz tutmuş toplumumuza büyük incelik edecek, gelecek nesillere örnek olacak, güzelim Türkiye’nin bu uygulamayı benimsemesine önderlik etmiş olacaksın.
6. Bu uygulama ile karşılaşan her kitapseverin okusanseversin.org’a sıcak bakmasını, anlamlı bulmasını beklemek imkansız olur. Zira farklı fikirlere ve düşüncelere saygımız sonsuz. Lakin bu uygulama ile karşılaşıp katılmak istemeyen arkadaşların da kitaplarına daha çok sarılmalarına, okumaya daha çok vakit ayırmalarına imkan yaratabiliriz. Ters etki yani 🙂
Ne dersin? Bir seferlik bile olsa denemeye, bu sevinçleri yaşamaya değmez mi? Ne de olsa mutluluktan uçmak için kuş olmaya gerek yok değil mi? küçük sevinçler yeterli. Yoksa sen, hiç beklemediğin bir anda bir bankta, vapurda ya da parkta en çok istediğin kitabı bulmak, yeni dünyalara akmak istemez miydin?
okusanseversin.org Ailesine katılmak, ailenin bir parçası olmak, fikirlerin ile Dünya’nın en güzel en huzurlu eylemi olan okumak fiiline destek olmak istersen LÜTFEN BURAYA TIKLA!
Editörden; ”Hediyelerin En Güzeli, İki Kapak Arasına Dünya Sıkıştırılmış Olanı…”
İLAY BERKER

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading Facebook Comments ...
victorhugo.jpg

Kitaplar soğuk ama, güvenilir dostlardır.

Victor Hugo
Peyami-Safa.jpg

Aynı kitabı birkaç defa okumak, ayrı ayrı birkaç kitap okumaktan daha faydalıdır.

Peyami Safa
Horace-Mann.jpg

Mümkün olsaydı, her karış toprağa, buğday eker gibi kitap ekerdim.

Horace Mann
Phone:537 795 17 24
19 MAYIS MAHALLESİ SÜMER SOKAK SÜMKO SİTESİ
M1/B BLOK KAT : 3 DAİRE:13 KOZYATAĞI/KADIKÖY - İSTANBUL
Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image